Телефонуйте та замовляйте 380676720720

Дерев’яні вироби – безсумнівно кращий будівельний матеріал створений самою природою.Міцність, еластичність, доступність, фактура, колір, простота в обробці, довговічність, легкість, неповторний запах – ось тільки декілька характеристик цього матеріалу дозволив впродовж декількох тисячоліть бути матеріалом № 1 у всьому світі.

Ймовірно тому, в 1996 році, на початку шляху нашого підприємства, був зроблений вибір на користь виготовлення саме дерев’яних виробів.Сьогодні “Діброва” – це підприємство, яке надає широкий спектр товарів з дерева і комплекс послуг з будівництва та ремонту.На нашому підприємстві можна замовити будь-які матеріали з дерева для будівництва дерев’яних будинків, будь то  брус або конструкційний брус,  балки і стовпи.

У нас Ви можете придбати високоякісний імітатор бруса і імітатор колоди (блок-хаус) хвойних порід. Фахівці допоможуть Вам правильно підібрати товщину і ширину цих виробів, визначити точну кількість матеріалу для облицювання стін.

Підприємство пропонує вироби з модрини сибірської: дошка підлоги (шпунт), євровагонка, терасна дошка, імітатор бруса, блок-хаус, планки, з сосни ми пропонуємо шпунт, стругану дошку, вагонку.

Ми забезпечимо вас всім спектром якісних будматеріалів з дерева для будинку і котеджу, лазні та тераси, альтанки та господарських споруд. Основу асортименту товарів для будівництва становить, звичайно ж, профільований брус, ну а крім нього – вагонка, погонаж, паркетна дошка, терасна дошка, стругана дошка, вагонка для лазні, імітатор бруса, імітатор колоди та шпунт.

Компанія “Діброва” є великим виробником продукції лісопромислового комплексу. Ми пропонуємо пиломатеріали природної вологості та висушені в промисловій сушці в м. Дрогобич  без посередників.

Наш досвідчений і кваліфікований персонал допоможе вам зробити замовлення на виготовлення бруса, дошки для будь-якого типу і масштабу будівництва.