Телефонуйте та замовляйте 380676720720

Пиломатеріали – це продукти розпилу деревини. Пиломатеріали можуть бути з різних порід деревини: найпоширеніший пиломатеріал на Україні – сосна;  часто зустрічаються пиломатеріали в тій же ціновій категорії – ялина, вільха, липа; не рідкість являють собою і більш дорогі породи – клен, дуб, граб, ясен, черешня. До більш дешевих пиломатеріалів відносяться пиломатеріали з тополі та берези. Виготовлення пиломатеріалу може проводитися на різному устаткуванні. Пиломатеріали бувають різної вологості. У домобудівництві найчастіше використовують свіжозрізані пиломатеріали, для меблевої промисловості – виключно спеціальним чином висушені. Сушка підвищує вартість пиломатеріалів, однак у багатьох випадках без неї не обійтися. Зберігання пиломатеріалів. Щоб зберегти пиломатеріали у відмінному стані, необхідно вжити ряд заходів. Основні з них: пиломатеріали повинні бути захищені від вологи – або зберігатися в приміщенні, або під навісом, або бути обгорнуті в поліетиленову плівку. Не повинні вони також лежати один на одному, а по можливості на прокладках.

Пиломатеріали поділяються по сортах. Сорти пиломатеріалам прописуються ГОСТами, проте термінологія гостів досить складна і використовується зазвичай у великих, заводських або міжнародних поставках. У загальноприйнятому розумінні пиломатеріали вищого гатунку сушаться і використовуються для меблевої продукції, погонажних та столярних виробів. Пиломатеріали 1 сорту сушаться і використовуються для погонажних та столярних виробів, а також використовуються свіжозрізані для різних елементів в будівництві. Пиломатеріали 2-3 сорти використовуються як дошка будівельна широкого призначення.

До пиломатеріалів відносять брус, дошку обрізну, дошку необрізну і монтажну рейкую .Висушені пиломатеріали проходять додаткову обробку на спеціальних деревообробних верстатах і стають погонажними виробами. До них відносяться вагонка, дошка підлоги, блок хаус, фальшбрус (імітація бруса, обшивальна дошка).

МИ РОБИМО ПИЛОМАТЕРІАЛИ будь-яких параметрів та довжини до шести метрів.