Телефонуйте та замовляйте 380676720720

Дошка підлоги – традиційне підлогове покриття, яке виготовляється з масиву сосни та ялини. Підлогова дошка може використовуватися в будь-яких приміщеннях – вона прекрасно підходить як для заміського будинку, так і для сучасної міської квартири. Крім того, найчастіше за властивостями і привабливості підлогова дошка не поступається дорогому паркету.

Підлогова дошка має з усіх боків гребені і пази, що полегшує монтаж такого підлогового покриття. В процесі виготовлення підлогова дошка ретельно висушується, що зумовлює її довговічність. Матеріалом для  підлогової дошки можуть бути різні породи дерева – більш доступна дошка підлоги з  сосни, трішки дорожче – листвениця, а також інші породи, що безумовно впливає на властивості покриття.

Купити  підлогову  дошку можна навіть з дорогих порід дерева – таке покриття буде чудово виглядати в будь-якому приміщенні. Ну а якщо є бажання заощадити, то можна придбати звичайну дошку, що підлягає обробці, наприклад, за допомогою лакування, штучного старіння деревини, а також з використанням спеціальних олій. При виборі  підлогової дошки необхідно звернути увагу на ряд чинників, що характеризують якість пиломатеріалу. Зокрема, необхідно переконатися, що дошки надійно і без підгонки з’єднуються одна з одною – це дозволить Вам уникнути неприємностей при монтажі  і подальшої експлуатації. Важливо, щоб на поверхні дошка підлоги також не мала дефектів, наприклад, тріщин і сколів – якісна  підлогова  дошка повинна бути рівною і добре просушеної.

Купуючи підлогову дошку саме у нас, Ви можете бути впевнені, що підлога, виготовлена з її використанням, прослужить Вам довго. Наші консультанти допоможуть підібрати Вам найбільш підходящу дошку підлоги, оскільки часто вибір  підлогової дошки стає непростим завданням.