Телефонуйте та замовляйте 380676720720

Вагонка – це тонка обшивальна дошка, виготовлена з екологічно чистого матеріалу – деревини згідно з європейськими стандартами. Застосовується для декоративної обробки різних типів поверхонь: внутрішні і зовнішні елементи будівлі, балконів, саун, бань, альтанок…

Це один з найбільш економічних матеріалів, вагонка дозволяє з мінімальними витратами провести обробку приміщень. Вагонка дозволяє отримати довговічну, легко оброблювану поверхню, яка приховує недоліки стін.

Дерев’яна вагонка підходить як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, однак використовуються різні види вагонки. Для наружних робіт найчастіше використовують вагонку з модрини, тому що вона володіє параметрами, які більш стійкі до впливів навколишнього середовища. Вона не боїться ні морозу, ні сонця, дуже стійка до вогкості. Для внутрішніх робіт використовують, як вагонку з модрини, так і більш дешевий варіант – вагонку з сосни і ялини. Вагонка для внутрішніх робіт не має особливих вимог, однак забезпечує хорошу тепло-і звукоізоляцію.

До і після установки вагонка може бути покрита фарбами, лаками, оброблена вогнезахисною сумішшю, що допоможе зберегти її текстуру і колір впродовж декількох десятиліть.

Вагонка з модрини – кращий обшивочний матеріал для стін, стель всередині приміщень, а також зовнішніх конструкцій будинків, котеджів, балконів, лоджій і т. д. Сибірська модрина є екологічно чистим, міцним, красивим і довговічним матеріалом. Вагонка з сибірської модрини має відмінну тепло-і шумоізоляцією. Крім того, вагонку з модрини застосовують для підшивки фронтонів через її вологостійкості, хоча все-таки пряме призначення вагонки з модрини – це створення затишної атмосфери.

У нас завжди в наявності вагонка дерев’яна (сосна, вільха, липа) для сауни, лазні, інтер’єрів будинків і дач.  У нас краще співвідношення ціни вагонки та якість – дзвоніть та переконайтеся самі.