Лікувальний ефект

Корисні посилання:

1. Вулик , що лікує

2. Пасіко-лікувальний комплекс в с. Ластівка (Газета Бойківщина)

3. Апімондія 2013 на пасіці Василя Демківа (газета Бойківщина)

4. Радіо Франкова земля 2014-11-20 «Пасіко-оздоровчий комплекс у с. Ластівка»

5. Радіо Франкова земля 2014-12-12 «Хатина на бджолах або лікувальне біополе бджіл»

6. Пасічники Львівщини створили пасіку майбутнього

7. Пасічник-новатор розробляє на Львівщині вулики нового покоління

8. У царстві бджіл  В. Демків  (Галицька зоря)

9. Сімейний лікар – бджола. (Галицька зоря)

Вулики – це не тільки мед

Мед, віск, пилок, прополіс, запахи, мікровібрація і обігрів – все це бджолині «продукти».
Коли людина лягає у вулик, відбувається відновлення кровообігу за рахунок мікрохвиль, вібрації, яка виходить від бджіл через дошку. Якщо покласти матрац, такого ефекту не буде, а простирадло цілком підходить, щоб все це відчути.

Крім того, коли спиш у вулику, відновлення організму проходить протягом шести годин, тобто в два рази швидше. Лягаєш пізно, а встаєш зі сходом, разом з бджолами. Підвищується працездатність. Якщо раніше художник міг працювати, не помічаючи втоми, до двох-трьох годин дня, то зараз до шести-семи годин вечора.
«Якщо пити березовий сік навесні і спати на вуликах, організм очищається повністю. Коли спиш на свіжому повітрі, йде насичення киснем, а також корисними речовинами з пасіки. Привабливість у тому, що ти наодинці з природою. Ти сам, під тобою гудуть бджоли, а над тобою космос, зірки. Навіщо спати в задушливій хаті, якщо можна – на повітрі, на пасіці. Тут таке відчуття … загалом, потрібно самим спробувати », – упевнений пасічник.
В принципі, спати на вуликах може кожен, крім тих, хто не переносить мікровібрацій. Мікрохвилі слабо відчутні. Ефект м’який. Дане явище – велика область для досліджень в медицині.

 Аура Вулика

Апітерапевти (фахівці, які лікують людські хвороби за допомогою бджіл) вважають, що під час близького контакту біологічна енергія бджоли-цілительки передається ніби з органу в орган людині-пацієнту. Чому саме зв’язок із бджолами так дієво відновлює слабке біополе хворого? Хіба біополя рідних і близьких – тих, хто поруч, – не нормалізують біоенергетичні параметри людини, що має порушення в здоров’ї? Звичайно, коригують, але не настільки ефективно, як біополя братів наших менших. Справа в тому, що біополя тварин не ослаблені, як у людей, через відлучення від матінки-природи. Особливо відчутний цілющий ефект від тварин, якщо вони є улюбленцями хворих, що знаходяться поряд з ними.
Варто відзначити, що активність біополя і схожість функціонування внутрішніх органів представників нашої фауни (включаючи і бджіл) – не єдина причина їх великої цілющої здатності. Причина ще й у тому, що вони, як і люди, мають другу сигнальну систему. У нас друга сигнальна система проявляється тим, що ми можемо розмовляти, висловлювати абстрактні образи і символи, спілкуючись з іншими людьми. Тварини, хоча і не можуть вимовляти слова, але спілкуються на рівні емоцій. А це – потужний інформаційно-енергетичний взаємовплив.
І ще одне, взаємодія людей і представників світу природи неоповіта страхом людини здатися незграбним і смішним, що характерно для людського спілкування.

Наступна мрія господара – побудувати великий лікувальний комплекс на березі річки Стрий в селі Ластівка, в якому планує розмістити ряд будівель, для практикування вулико-терапії, де можна було б розслабитися і насолоджуватися бджолиною ароматерапією.

Дійсно, незвичайний винахід це чудо-вулик! Поспати і оздоровитися б у ньому!

Цілюще повітря вулика

Значення чистого повітря для здоров’я людини величезне, його можна порівняти, мабуть, тільки з водою. Відомо, що без їжі людина може існувати багато днів, без води – лічені години, а без повітря – максимум кілька хвилин. Мабуть, недарма у людей існує порівняння «потрібний як повітря».
Але й повітря може бути різне. Повітря у великих містах, як і раніше далеке від ідеалу. В цьому плані пасіка виглядає вельми привабливо, оскільки повітря пасіки насичене ароматом меду, прополісу, воску, воно чисте, свіже і багате негативними іонами. Перш ніж потрапити в наші легені, це повітря піддається ретельному очищенню в складній живій лабораторії вулика, де воно проходить через природний фільтр.  Цьому ж сприяє і те, що пасіки, як правило, розташовуються серед рослинності, яка не тільки очищає і освіжає повітря за допомогою фітонцидів, але ще й сама виділяє кисень. Повітря пасіки, насичений негативними іонами, робить цілющий вплив на організм: людина дихає рідше і спокійніше, збільшується поглинання кисню, завдяки чому поліпшується склад крові, знижується підвищений кров’яний тиск, піднімається працездатність і бадьорість.